Kontaktpersoner til møbeltransport og logistik i Kontinentafdelingen
 

Kontinentet


 

Kontinentet
Trafikchef






Tom Mosegaard
Tlf: +45 76 26 44 61
   
tom.mosegaard@lgtlogistics.dk  
   
Frankrig






Heidi Eggert Rahr
Tlf: +45 76 26 45 10
Kontakt Indra Oestergaard på Frankrig Assistent på export Frankrig





Indra Osetergaard
Tlf: +45 76 26 44 34
heidi.rahr@lgtlogistics.dk indra.oestergaard@lgtlogistics.dk
   
Tyskland
(på barsel)

Kontakt Tom Mosegaard




Stine P. Truelsen
Tlf: +45 76 26 45 23
Frankrig
& Schweiz






Tina Madsen
Tlf: +45 76 26 44 56
stine.p.truelsen@lgtlogistics.dk tina.madsen@lgtlogistics.dk
   
Østrig, Benelux &
Storbritannien






Thomas Jensen
Tlf: +45 76 26 45 30
Import Kontinent
Eksport Italien






Morten Fredslund
Tlf: +45 76 26 44 33
thomas.jensen@lgtlogistics.dk morten.fredslund@lgtlogistics.dk
   
Import assistent






Linda Skjæveland
Tlf: +45 76 26 45 20
Elev






Jeppe Frik
Tlf: +45 76 26 44 17
linda.skjaeveland@lgtlogistics.dk jeppe.frik@lgtlogistics.dk
   
Polen, Østeuropa






Sanne Rasmussen
Tlf: +45 76 26 45 12
Elev






Nikolaj Højbjerg
Tlf: +45 76 26 44 72
sanne.rasmussen@lgtlogistics.dk nikolaj.hoejbjerg@lgtlogistics.dk
Nyheder Nyheder
Kørsel omkring jul og nytår 2017
Læs mere

LGT storinvesterer i en mere kompleks verden
Læs mere

LGT Logistics tager et skridt ind i fremtiden med ny IT-support
Læs mere

Local websites
LGT Logistics, Denmark
Read more

LGT Logistics, Sweden
Read more

LGT Logistics, Finland
Read more

 
LGT Logistics LGT Logistics A/S • Orionvej 18 • DK-8700 Horsens • Tel: +45 70 15 55 55 • Fax: +45 76 26 44 00 Kontakt Møbeltransport