Kontaktpersoner til møbeltransport og logistik i Norden
 

Norden


 

Skandinavien
Trafikchef






Preben Ladekjær
Tlf: +45 76 26 44 19
Norge
Eksport






Birthe Skov
Tlf: +45 76 26 44 30
preben.ladekjaer@lgtlogistics.dk birthe.skov@lgtlogistics.dk
   
Norge
Eksport & Import






Pia Nielsen
Tlf: +45 76 26 44 32
Norge
Eksport & Import






Peter Brunse
Tlf: +45 76 26 44 31
pia.nielsen@lgtlogistics.dk peter.brunse@lgtlogistics.dk
   
Norge
Eksport & Import






Inge Lise Ravn
Tlf: +45 76 26 44 35
Norge
Eksport






Jette Friis-Jensen
Tlf: +45 76 26 44 57
inge.lise.ravn@lgtlogistics.dk jette.friis-jensen@lgtlogistics.dk
   
Norge






Liselotte Christensen
Tlf: +45 76 26 44 16
Elev 






Rikke Berg Rasmussen
Tlf: +45 76 26 44 73
liselotte.christensen@lgtlogistics.dk Rikke.Berg.Rasmussen@lgtlogistics.dk
   
Sverige






Lene Sørensen
Tlf: +45 76 26 44 37
Sverige og Finland






Torben Lorentsen
Tlf: +45 76 26 44 36
lene.soerensen@lgtlogistics.dk torben.lorentsen@lgtlogistics.dk
   
 






 
 



 
 
Nyheder Nyheder
Kørsel omkring jul og nytår 2017
Læs mere

LGT storinvesterer i en mere kompleks verden
Læs mere

LGT Logistics tager et skridt ind i fremtiden med ny IT-support
Læs mere

Local websites
LGT Logistics, Denmark
Read more

LGT Logistics, Sweden
Read more

LGT Logistics, Finland
Read more

 
LGT Logistics LGT Logistics A/S • Orionvej 18 • DK-8700 Horsens • Tel: +45 70 15 55 55 • Fax: +45 76 26 44 00 Kontakt Møbeltransport